Skutočná mobilná banka


Začať investovať v mobile umožňujeme ako prvá banka

Skutočná mobilná banka


Začať investovať v mobile
umožňujeme ako prvá banka

Bankovanie v mobile sa stalo bežnou súčasťou života. Telefónom uhrádzame faktúry, skenujeme poštové poukážky a platíme ním v obchode namiesto platobnej karty. Dokonca si cez neho dokážeme zobrať úver či otvoriť účet v banke. Ale keď príde na čoraz populárnejšie investičné sporenie do fondov, s telefónom si nevystačíte. Teda, pokiaľ nemáte účet v Slovenskej sporiteľni, ktorá ako prvá slovenská banka umožňuje začať investovať cez mobil.

Skutočne mobilná banka

To, že Slovenská sporiteľňa umožnila investovať čisto cez mobil ako prvá, nie je náhoda. Užitočné digitálne inovácie totiž prinášame dlhodobo. Ako jedna z mála bánk umožňuje aj ľuďom, ktorí nie sú našimi klientmi, si cez mobil vybaviť spotrebný úver či otvoriť bežný účet. Online si dokonca vybavíte aj hypotéku, ktorú do banky stačí prísť už len podpísať. Sme lídrom aj v platbách mobilom. V úplne prvej vlne sme spustili Google Pay aj Apple Pay. Okrem nich ponúkame aj ďalšie moderné spôsoby platenia – Garmin Pay či FitBit Pay. No a náš George je s počtom viac ako pol milióna používateľov najobľúbenejšou bankovou aplikáciou na Slovensku.

Začať investovať v mobile môžete konečne aj na Slovensku

Jednou z najčastejších otázok, ktoré bankári dnes dostávajú, je, čo so sporením. Úroky sporiacich účtov sa blížia k nule a ľudia prirodzene hľadajú spôsob, ako sporiť tak, aby ich peniaze nepožierala inflácia. „Riešením, vhodným takmer pre každého, je investičné sporenie do fondov,“ odporúča Zdeněk Románek, člen predstavenstva Slovenskej sporiteľne. „Je totiž dostupné už od 20 eur mesačne. A aby to bolo čo najjednoduchšie, ako prvá slovenská banka sme spustili pohodlné  investovanie z mobilu cez aplikáciu George.“ Nemusíte chodiť do pobočky ani spúšťať internet banking v počítači. Všetky dokumenty potrebné k investovaniu vybavíte a podpíšete s mobilom v ruke. Slovenská sporiteľňa tak predbehla všetky slovenské banky – kamenné aj tie online, ktoré si zakladajú na poskytovaní služieb cez internet.

Možnosti budú pribúdať

Aktuálne sa v Georgeovi môžete sporiť do vlastných fondov. Ďalšie možnosti investovania  budú rýchlo pribúdať, ako napríklad akcie, dlhopisy, fondy iných správcovských spoločností či investičné certifikáty. „Prostredníctvom Georgea si v priebehu tohto roka budete vedieť kúpiť prakticky akýkoľvek cenný papier obchodovateľný na svetových burzách,“ približuje nasledujúce mesiace Zdeněk Románek.

Investujte online s Georgeom alebo s osobným bankárom

Online cez Georgea

Úplne online bez návštevy pobočky

 

Online stretnutie

Videohovor s bankovým poradcom